21 kr
Ord.pris: 25 kr
Spara 4 kr
Lägsta pris 30 dagar innan prissänkningen: 25 kr
KÖP NU!
Artikeln har lagts till i !
Artikelnummer: WOJ11797
EAN-kod: 5907418704702
| Artikelnummer: | WOJ11797 |
| Varumärke: | Spectrum LED |
| Effekt: | 1W |
| Motsvarar: | 10W |
| Antal: | 1 |
| Spänning: | 220V-240V |
| Sockel: | E27 |
| Diameter: | 45mm |
| Höjd: | 70mm |
| Medellivslängd (h): | 17000 |
| Lumen: | 55 |
| Ra: | Ra 80-89 |
| Spridningsvinkel: | 270° |
| Färg: | Blå |
| Form: | Klotformad |
| Dimfunktion: | Ej dimbar |