33 kr
Ord.pris: 39 kr
Spara 6 kr
Lägsta pris 30 dagar innan prissänkningen: 39 kr
KÖP NU!
Artikeln har lagts till i !
Artikelnummer: WOJ14609
EAN-kod: 5902650598713
| Artikelnummer: | WOJ14609 |
| Varumärke: | Spectrum LED |
| Effekt: | 4,9W |
| Motsvarar: | 49W |
| Antal: | 1 |
| Spänning: | 220V-240V |
| Sockel: | E27 |
| Diameter: | 50mm |
| Höjd: | 92mm |
| Medellivslängd (h): | 17000 |
| Spridningsvinkel: | 270° |
| Färg: | Orange |
| Material: | Plast |
| Form: | Normalformad |
| Dimfunktion: | Ej dimbar |