548 kr
Ord.pris: 645 kr
Spara 97 kr
Lägsta pris 30 dagar innan prissänkningen: 645 kr
KÖP NU!
Artikeln har lagts till i !
Artikelnummer: 2900100
EAN-kod: 7340037007805
Unison Linestrarör DECO 1000mm 1-pol S14d Klar 7W/2200K. Klassiska Linestra-rör i LED som är dimbara
| Artikelnummer: | 2900100 |
| Varumärke: | Unison |
| Effekt: | 7W |
| Motsvarar: | 60W |
| Antal: | 1 |
| Spänning: | 220V-240V |
| Sockel: | S14D |
| Diameter: | 30 |
| Medellivslängd (h): | 15000 |
| Lumen: | 350 |
| Kelvin: | 2200K |
| Ra: | Ra 90-99 |
| Spridningsvinkel: | 360° |
| Mått: | 1000*30 |
| Form: | Rörformad / tubular |
| Dimfunktion: | Dimbar |