143 kr
Ord.pris: 169 kr
Spara 26 kr
Lägsta pris 30 dagar innan prissänkningen: 169 kr
KÖP NU!
Artikeln har lagts till i !
Artikelnummer: 28022-2
EAN-kod: 5708995280227
LED-lampa från Danlamp med LED-filament. Denna lampa är en snygg ersättare till de tidigare klassiska kyrklamporna.
| Artikelnummer: | 28022-2 |
| Varumärke: | Danlamp |
| Energiklass: | F |
| Effekt: | 5,5W |
| Motsvarar: | 60W |
| Antal: | 1 |
| Spänning: | 220V-240V |
| Sockel: | E14 |
| Diameter: | 45mm |
| Höjd: | 130mm |
| Medellivslängd (h): | 15000 |
| Lumen: | 370 |
| Kelvin: | 2200K |
| Ra: | Ra 90-99 |
| Form: | Kronljus |
| Dimfunktion: | Dimbar |