50 kr
Ord.pris: 59 kr
Spara 9 kr
Lägsta pris 30 dagar innan prissänkningen: 59 kr
KÖP NU!
Artikeln har lagts till i !
Artikelnummer: 4711587
EAN-kod: 6435200215703
Airams LED filamentlampor med antik look. Med långa LED filament för att likna en klassisk glödtrådslampa. Tonat glas.
| Artikelnummer: | 4711587 |
| Varumärke: | AIRAM |
| Energiklass: | G |
| Effekt: | 4,5W |
| Motsvarar: | 35W |
| Antal: | 1 |
| Spänning: | 220V-240V |
| Sockel: | E27 |
| Diameter: | 45mm |
| Medellivslängd (h): | 15000 |
| Lumen: | 360 |
| Kelvin: | 2200K |
| Ra: | Ra 80-89 |
| Längd: | 78mm |
| Form: | Klotformad |
| Dimfunktion: | Dimbar |