80 kr
Ord.pris: 95 kr
Spara 15 kr
Lägsta pris 30 dagar innan prissänkningen: 95 kr
KÖP NU!
Artikeln har lagts till i !
Artikelnummer: 4711591
EAN-kod: 6435200215765
Airams LED filamentlampor med antik look. Med långa LED filament för att likna en klassisk glödtrådslampa. Tonat glas.
| Artikelnummer: | 4711591 |
| Varumärke: | AIRAM |
| Energiklass: | G |
| Effekt: | 4,5W |
| Motsvarar: | 35W |
| Antal: | 1 |
| Spänning: | 220V-240V |
| Sockel: | E27 |
| Diameter: | 95mm |
| Medellivslängd (h): | 15000 |
| Lumen: | 360 |
| Kelvin: | 2200K |
| Ra: | Ra 80-89 |
| Längd: | 140mm |
| Form: | Globformad |
| Dimfunktion: | Dimbar |